Úspěchy

V roce 2020

    Kvalifikační kolo Ostrava-Poruba

    • Eliška Ptáčková - junior A - sólo - 11. místo
    • Simona Koblihová - kadet B - sólo - 2. místo
    • Zuzana Brančíková - kadet B - sólo - 3. místo
    • Libuše Šimkovičová - junior A - sólo 2BAT - 6. místo

    Bělotínský pohár

    • Libuše Šimkovičová - junior - sólo 2BAT - 3. místo
    • Kristýna Pištěcká - junior - sólo 2BAT - 6. místo
    • Zuzana Makovcová - senior - sólo - 7. místo
    • Kristýna Dratvová - senior - sólo 2BAT - 7. místo
    • Zuzana Makovcová + Kristýna Dratvová - senior - duo FLAG - 7. místo

    O Říčanskou pusinku

    • Eliška Ptáčková - kadet starší B - sólo - 1. místo
    • Simona Koblihová - kadetky střední B - sólo - 2. místo
    • Adéla Kováčová - junior mladší B - sólo - 2. místo
    • Zuzana Makovcová - senior mladší B - sólo - 2. místo
    • Karolína Plevová + Michaela Smolinková - děti - duo - 2. místo
    • Adéla Kováčová + Eliška Ptáčková - kadet B - duo - 2. místo
    • Dominika Kováčová - kadet mladší B - sólo - 4. místo
    • Zuzana Brančíková - kadet střední B - sólo - 8. místo

    MIKADO OPEN - Karviná

    • Adéla Kováčová - junior střední - sólo - 10. místo
    • Zuzana Makovcová - senior mladší - sólo - 10. místo
    • Kristýna Dratvová - senior - sólo 2BAT - 10. místo
    • Zuzana Brančíková - kadet starší - sólo - 11. místo
    • Karolína Hauková - junior střední - sólo - 12. místo
    • Kristýna Pištěcká - junior - sólo 2BAT - 12. místo
    • Eva Daňková - junior střední - sólo - 13. místo
    • Julie Zapletalová + Terezie Procházková - junior - duo - 2. místo
    • LEXY - senior - miniformace 2BAT - 4. místo
    • Eliška Ptáčková + Adéla Kováčová - junior - duo - 4. místo
    • Amálie Matoušková + Barbora Brtníková - kadet - duo - 6. místo
    • Simona Koblihová - kadet starší - sólo - 7. místo
    • Eliška Ptáčková - junior mladší - sólo - 7. místo
    • Tereza Ivánková - junior střední - sólo - 7. místo
    • Lucie Zhánělová - senior střední - sólo - 7. místo
    • Kateřina Zapletalová + Nicol Mikešová - kadet - duo - 7. místo
    • Věra Adamčíková - senior starší - sólo - 8. místo
    • Karolína Plevová + Michaela Smolinková - kadet - duo - 8. místo
    • Dominika Kováčová - kadet mladší - sólo - 9. místo
    • Libuše Šimkovičová - junior - sólo 2BAT - 9. místo

    Prosenská mažoretka

    • LEXY - junior - formace - 1. místo
    • LEXY - senior - formace - 1. místo
    • LEXY - junior - miniformace 2BAT - 1. místo
    • Simona Koblihová - kadet - sólo - 1. místo
    • Zuzana Makovcová - junior mladší - sólo - 1. místo
    • Libuše Šimkovičová - kadet - sólo 2BAT - 1. místo
    • Amálie Matoušková + Barbora Brtníková - kadet mladší - duo - 1. místo
    • Adéla Kováčová + Eliška Ptáčková - kadet mladší - duo - 1. místo
    • mini LEXY - kadet - formace - 2. místo
    • Dominika Kováčová - kadet B - sólo - 2. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet C - sólo - 2. místo
    • Tereza Ivánková - kadet D - sólo - 2. místo
    • Adéla Kováčová - junior mladší - sólo - 2. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadet - sólo 2BAT - 2. místo
    • Kristýna Dratvová - junior - sólo 2BAT - 2. místo
    • Karolína Plevová + Michaela Smolinková - kadet mladší - duo - 2. místo
    • pidi LEXY - děti - formace - 3. místo
    • Zuzana Brančíková - kadet B - sólo - 3. místo
    • Eva Daňková - junior mladší - sólo - 3. místo
    • Lucie Zhánělová - senior mladší - sólo - 3. místo
    • Věra Adamčíková - senior starší - sólo - 3. místo
    • Karolína Hauková - kadet D - sólo - 4. místo
    • Adéla Rosypalová - junior mladší - sólo - 5. místo

V roce 2019

    MISTROVSTVÍ SVĚTA - IFMS - Praha

    • LEXY - junior A - formace - 11. místo
    • LEXY - senior A - formace clasik - 6. místo

    Evropský pohár - IFMS - Crikvenice

    • Dominika Kováčová - kadet B - sólo - 7. místo

    Mistrovství Evropy - IFMS - Crikvenice

    • Eliška Ptáčková + Adéla Kováčová - junior A - duo - 11. místo
    • LEXY - junior A - miniformace - 12. místo
    • Terezie Procházková + Julie Zapletalová - junior A - duo - 13. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet A - sólo - 14. místo
    • Libuše Šimkovičová - junior A - sólo 2BAT - 17. místo
    • Kristýna Pištěcká - junior A - sólo 2BAT - 18. místo
    • Zuzana Makovcová - junior A - sólo - 26. místo
    • LEXY - junior A - formace - 6. místo + postup na MS
    • LEXY - senior A - formace clasik - 6. místo + postup na MS

    Slovakia Grand Prix

    • LEXY - junior A - miniformace - 1. místo + postup na ME
    • Blanka Šiborová - junior A - sólo - 10. místo
    • Adéla Rosypalová - junior A - sólo - 11. místo
    • LEXY - junior A - formace - 2. místo + postup na ME
    • Libuše Šimkovičová - junior A - sólo 2BAT - 3. místo + postup na ME
    • Kristýna Pištěcká - junior A - sólo 2BAT - 4. místo + postup na ME
    • Eliška Ptáčková - kadet A - sólo - 4. místo + postup na ME
    • Terezie Procházková + Julie Zapletalová - junior A - duo - 6. místo + postup na ME
    • Eliška Ptáčková + Adéla Kováčová - junior A - duo - 7. místo + postup na ME
    • Lucie Zhánělová - senior A - sólo - 8. místo
    • Zuzana Makovcová - junior A - sólo - 8. místo + postup na ME

    Mistrovství České republiky A - IFMS - Ostrava

    • Libuše Šimkovičová - junior A - sólo 2BAT - 18. místo
    • LEXY - junior A - miniformace - 18. místo
    • Kristýna Dratvová - senior A - sólo 2BAT - 21. místo
    • LEXY - senior A - formace clasik - 5. místo + postup na MS

    Mistrovství České republiky B - IFMS - Hranice

    • mini LEXY - kadet B - formace - 10. místo + postup na ME
    • Kateřina Zapletalová + Nicol Mikešová - kadet B - duo - 12. místo
    • Aneta Šišková - senior B - sólo - 15. místo
    • Simona Koblihová - kadet B - sólo - 16. místo
    • Věra Adamčíková - senior B - sólo - 17. místo
    • Dominika Kováčová - kadet B - sólo - 9. místo + postup na ME
    • mini LEXY - kadet B - miniformace - 9. místo + postup na ME

    Kvalifikační kolo IFMS - Chotěboř

    • Věra Adamčíková - senior B - sólo - 1. místo + postup na MČR B
    • Zuzana Makovcová - junior A - sólo - 10. místo + postup do Semifinále
    • Tereza Ivánková - junior A - sólo - 11. místo + postup do Semifinále
    • Adéla Rosypalová - junior A - sólo - 13. místo
    • Blanka Šiborová - junior A - sólo - 14. místo
    • Aneta Šišková - senior B - sólo - 2. místo + postup na MČR B
    • mini LEXY - kadet B - miniformace - 2. místo + postup na MČR B
    • Kateřina Zapletalová + Nicol Mikešová - kadet B - duo - 2. místo + postup na MČR B
    • Dominika Kováčová - kadet B - sólo - 3. místo + postup na MČR B
    • Adéla Kováčová + Eliška Ptáčková - junior A - duo - 4. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet A - sólo - 4. místo + postup do Semifinále
    • Libuše Šimkovičová - junior A - sólo 2BAT - 4. místo + postup na MČR A
    • Simona Koblihová - kadet B - sólo - 4. místo + postup na MČR B
    • Adéla Kováčová - junior A - sólo 2BAT - 5. místo
    • Kristýna Dratvová + Zuzana Makovcová - senior A - duo 2BAT - 5. místo
    • Terezie Procházková + Julie Zapletalová - junior A - duo - 5. místo
    • LEXY - junior A - miniformace - 5. místo + postup na MČR A
    • Kristýna Dratvová - senior A - sólo 2BAT - 5. místo + postup na MČR A
    • Kristýna Pištěcká - junior A - sólo 2BAT - 6. místo
    • Libuše Šimkovičová + Michaela Koblihová - junior A - duo - 6. místo

    Kvalifikační kolo IFMS - Hradec nad Moravicí

    • LEXY - classik senior - formace - 1. místo + postup na MČR A
    • Lucie Zhánělová - senior A - sólo - 11. místo
    • LEXY - junior A - formace - 2. místo
    • mini LEXY - cadet B - formace - 2. místo + postup na MČR B

    O POKLAD HANÁCKÝCH ATÉN

    • mini LEXY - kadet starší - formace - 1. místo
    • Libuše Šimkovičová - kadet A - sólo 2BAT - 1. místo
    • Dominika Kováčová - kadet mladší B - sólo - 1. místo
    • pidi LEXY - děti starší - formace - 2. místo
    • mini LEXY - kadet mladší B - miniformace - 2. místo
    • LEXY - junior A - formace clasik - 2. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadet A - sólo 2BAT - 2. místo
    • Kristýna Dratvová - junior A - sólo 2BAT - 2. místo
    • Tereza Ivánková - kadet starší B - sólo - 2. místo
    • Kateřina Zapletalová + Nicol Mikešová - kadet mladší B - duo - 2. místo
    • Eliška Ptáčková + Adéla Kováčová - kadet A - duo - 2. místo
    • Zuzana Makovcová + Kristýna Dratvová - junior A - duo 2BAT - 2. místo
    • MAMI LEXY - rodiče - formace - 3. místo
    • Adéla Kováčová - kadet A - sólo 2BAT - 3. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet A - sólo - 3. místo
    • Adéla Rosypalová - junior mladší A - sólo - 3. místo
    • Zuzana Makovcová - junior starší A - sólo - 3. místo
    • LEXY - junior A - formace - 4. místo
    • LEXY - junior A - miniformace - 4. místo
    • Julie Zapletalová + Terezie Procházková - kadet A - duo - 4. místo
    • Aneta Šišková - senior mladší B - sólo - 5. místo
    • Věra Adamčíková - senior starší B - sólo - 6. místo
    • Eva Daňková - kadet starší B - sólo - 6. místo
    • Lucie Zhánělová - senior mladší A - sólo - 6. místo
    • Blanka Šiborová - kadet A - sólo - 7. místo
    • Michaela Smolinková - kadet mladší B - sólo - 8. místo
    • Michaela Koblihová + Libuše Šimkovičová - kadet starší B - duo - 8. místo
    • Karolína Plevová - kadet mladší B - sólo - 9. místo

    O Šuměnskou medaili

    • pidi LEXY - děti - formace - 1. místo
    • LEXY - junior - formace clasik - 1. místo
    • Dominika Kováčová - kadet mladší - sólo - 1. místo
    • Adéla Kováčová - junior - sólo 2BAT - 1. místo
    • Adéla Kováčová + Eliška Ptáčková - kadet - duo - 1. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet starší - sólo - 1. místo
    • Simona Koblihová - kadet střední - sólo - 1. místo
    • mini LEXY - kadet mladší - formace - 2. místo
    • Kristýna Pištěcká - junior - sólo 2BAT - 2. místo
    • Zuzana Makovcová - junior starší - sólo - 2. místo
    • Nicol Mikešová + Kateřina Zapletalová - kadet - duo - 2. místo
    • LEXY - junior - formace - 3. místo
    • LEXY - junior - miniformace - 3. místo
    • Libuše Šimkovičová - junior - sólo 2BAT - 3. místo
    • Blanka Šiborová - junior mladší - sólo - 3. místo
    • Aneta Šišková - senior - sólo - 3. místo
    • Kristýna Dratvová + Zuzana Makovcová - senior - duo 2BAT - 3. místo
    • mini LEXY - kadet - miniformace - 4. místo
    • Tereza Ivánková - junior mladší - sólo - 4. místo
    • Michaela Smolinková - kadet mladší - sólo - 5. místo
    • Tereza Filová - junior - sólo 2BAT - 5. místo
    • Julie Zapletalová - junior mladší - sólo - 5. místo
    • Kristýna Dratvová - senior - sólo 2BAT - 5. místo
    • Julie Zapletalová + Terezie Procházková - junior - duo - 5. místo
    • Michaela Koblihová + Libuše Šimkovičová - junior - duo - 6. místo
    • Adéla Rosypalová - junior mladší - sólo - 7. místo
    • Lucie Zhánělová - junior starší - sólo - 8. místo
    • Karolína Plevová - děti - sólo - 8. místo
    • Eva Daňková - junior mladší - sólo - 9. místo
    • Věra Adamčíková - senior - sólo - 9. místo

    Pohár Moravské Ostravy

    • Zuzana Makovcová + Kristýna Dratvová - senior B - duo 2BAT - 1. místo
    • Julie Zapletalová + Terezie Procházková - junior B - duo - 1. místo
    • Nicol Mikešová + Kateřina Zapletalová - kadet B - duo - 1. místo
    • Kristýna Dratvová - senior B - sólo 2BAT - 1. místo
    • Libuše Šimkovičová - junior B - sólo 2BAT - 1. místo
    • LEXY - junior B - miniformace - 1. místo
    • mini LEXY - kadet B - miniformace - 1. místo
    • LEXY - junior B - formace - 1. místo
    • mini LEXY - kadet B - formace - 1. místo
    • Adéla Rosypalová - junior B - sólo - 11. místo
    • Blanka Šiborová - junior B - sólo - 13. místo
    • Zuzana Makovcová - junior B - sólo - 14. místo
    • Tereza Ivánková - junior B - sólo - 15. místo
    • Eva Daňková - junior B - sólo - 16. místo
    • Adéla Kováčová - junior B - sólo 2BAT - 2. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet A - sólo - 3. místo
    • pidi LEXY - littlekadet - formace - 3. místo
    • Adéla Kováčová + Eliška Ptáčková - junior B - duo - 3. místo
    • Libuše Šimkovičová + Michaela Koblihová - junior B - duo - 4. místo
    • Aneta Šišková - senior B - sólo - 4. místo
    • Simona Koblihová - kadet B - sólo - 4. místo
    • Kristýna Pištěcká - junior B - sólo 2BAT - 5. místo
    • Věra Adamčíková - senior B - sólo - 5. místo
    • Tereza Filová - junior B - sólo 2BAT - 6. místo
    • Lucie Zhánělová - senior B - sólo - 6. místo
    • Julie Zapletalová - junior B - sólo - 8. místo
    • Karolína Plevová - junior B - sólo - 8. místo
    • Michaela Smolinková - kadet B - sólo - 9. místo

    Prosenská mažoretka

    • Zuzana Makovcová + Kristýna Dratvová - junior - duo 2BAT - 1. místo
    • Kristýna Dratvová - junior - sólo 2BAT - 1. místo
    • Libuše Šimkovičová - kadet - sólo 2BAT - 1. místo
    • Zuzana Makovcová - kadet starší 3 - sólo - 1. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet - sólo - 1. místo
    • Dominika Kováčová - kadet mladší 1 - sólo - 1. místo
    • mini LEXY - děti - formace - 1. místo
    • Adéla Kováčová + Eliška Ptáčková - kadet - duo - 2. místo
    • Michaela Smolinková - kadet mladší 1 - sólo - 2. místo
    • LEXY - kadet - miniformace - 2. místo
    • mini LEXY - kadet mladší - miniformace - 2. místo
    • mami LEXY - rodiče - formace - 2. místo
    • LEXY - kadet - formace - 2. místo
    • pidi LEXY - děti mladší - formace - 2. místo
    • Julie Zapletalová + Terezie Procházková - kadet - duo - 3. místo
    • Adéla Kováčová - kadet - sólo 2BAT - 3. místo
    • Věra Adamčíková - senior starší - sólo - 3. místo
    • Adéla Rosypalová - kadet starší 2 - sólo - 3. místo
    • Tereza Ivánková - kadet starší 1 - sólo - 3. místo
    • Karolína Plevová - děti - sólo - 3. místo
    • Nicol Mikešová + Kateřina Zapletalová - kadet mladší - duo - 4. místo
    • Tereza Filová - kadet - sólo 2BAT - 4. místo
    • Aneta Šišková - senior mladší - sólo - 4. místo
    • Blanka Šiborová - kadet starší 2 - sólo - 4. místo
    • Eva Daňková - kadet starší 1 - sólo - 4. místo
    • Lucie Zhánělová - junior - sólo - 5. místo
    • Simona Koblihová - kadet mladší 2 - sólo - 5. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadet - sólo 2BAT - 5. místo
    • Libuše Šimkovičová + Michaela Koblihová - kadet - duo - 5. místo

    Zlatá hůlka

    • Karolína Plevová - kadet B - sólo - 10. místo
    • Adéla Rosypalová - junior B - sólo - 11. místo
    • Tereza Ivánková - junior B - sólo - 12. místo
    • Michaela Smolinková - kadet B - sólo - 13. místo
    • Eva Daňková - junior B - sólo - 14. místo
    • Zuzana Makovcová + Kristýna Dratvová - senior - duo 2BAT - 2. místo
    • mini LEXY - kadet B - miniformace - 3. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet B - sólo - 3. místo
    • Kristýna Dratvová - senior - sólo 2BAT - 3. místo
    • Kateřina Zapletalová + Nicol Mikešová - kadet B - duo - 4. místo
    • Lucie Zhánělová - senior B - sólo - 4. místo
    • Aneta Šišková - senior B - sólo - 5. místo
    • Věra Adamčíková - senior B - sólo - 6. místo
    • Adéla Kováčová - junior - sólo 2BAT - 6. místo
    • Zuzana Makovcová - junior B - sólo - 6. místo
    • Eliška Ptáčková + Adéla Kováčová - junior B - duo - 7. místo
    • Libuše Šimkovičová - junior - sólo 2BAT - 7. místo
    • Simona Koblihová - kadet B - sólo - 7. místo
    • Dominika Kováčová - kadet B - sólo - 7. místo
    • Terezie Procházková + Julie Zapletalová - junior B - duo - 8. místo
    • Kristýna Pištěcká - junior - sólo 2BAT - 8. místo
    • Libuše Šimkovičová + Michaela Koblihová - junior B - duo - 9. místo
    • Blanka Šiborová - junior B - sólo - 9. místo
    • Tereza Filová - junior - sólo 2BAT - 9. místo

V roce 2018

    Mistrovství Evropy - IFMS

    • LEXY - kadet - miniformace - 7. místo

    Silesia Grand Prix

    • Eliška Ptáčková - kadet - sólo - 12. místo
    • mini LEXY - kadet - miniformace - 2. místo
    • Lucie Zhánělová - junior - sólo - 21. místo
    • Věra Adamčíková - senior - sólo - 21. místo
    • Zuzana Makovcová - junior - sólo - 22. místo
    • Aneta Šišková - senior - sólo - 22. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadet - 2 BAT - 3. místo
    • LEXY - junior - formace - 4. místo
    • LEXY - junior - miniformace - 5. místo
    • Julie Zapletalová + Adéla Kováčová - kadet - duo - 6. místo
    • Julie Zapletalová - kadet - sólo - 7. místo
    • Kateřina Zapletalová + Nicol Mikešová - kadet - duo - 7. místo
    • Adéla Kováčová - kadet - sólo - 8. místo
    • Kristýna Dratvová + Zuzana Makovcová - junior - duo - 9. místo

    Mistrovství České republiky A - Karviná - IFMS

    • Kristýna Pištěcká - kadet - 2 BAT - 11. místo
    • LEXY - kadet - miniformace - 12. místo + postup na ME
    • LEXY - junior - formace - 17. místo
    • Kristýna Dratvová - junior - 2 BAT - 17. místo

    Mistrovství České republiky B - Kladno - IFMS

    • Kristýna Dratvová + Zuzana Makovcová - junior - duo - 10. místo
    • mini LEXY - kadet - formace - 11. místo
    • LEXY - kadet - miniformace - 2. místo + postup na MČR A
    • Adéla Kováčová - kadet - sólo - 24. místo
    • LEXY - junior - formace - 5. místo + postup na MČR A
    • LEXY - junior - miniformace - 8. místo

    Ivančice kvalifikace - IFMS

    • LEXY - junior B - formace - 1. místo + postup na MČR B
    • Adéla Kováčová - kadet B - sólo - 1. místo + postup na MČR B
    • Julie Zapletalová - kadet B - sólo - 2. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadet A - sólo 2BAT - 2. místo + postup na MČR A
    • LEXY - kadet B - miniformace - 2. místo + postup na MČR B
    • mini LEXY - kadet B - formace - 3. místo + postup na MČR B
    • LEXY - junior B - miniformace - 3. místo + postup na MČR B
    • Kristýna Dratvová + Zuzana Makovcová - junior B - duo - 3. místo + postup na MČR B
    • Kristýna Dratvová - junior A - sólo 2BAT - 4. místo + postup na MČR A
    • Aneta Šišková - senior B - sólo - 7. místo
    • Zuzana Makovcová - junior B - sólo - 8. místo
    • Věra Adamčíková - senior B - sólo - 8. místo
    • Lucie Zhánělová - junior B - sólo - 9. místo

    O POKLAD HANÁCKÝCH ATÉN

    • LEXY - kadet starší - formace - 1. místo
    • mini LEXY - kadet mladší - formace - 1. místo
    • pidi LEXY - děti mladší - formace - 1. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadet - sólo 2BAT - 1. místo
    • Kateřina Zapletalová + Nicol Mikešová - děti mladší - duo - 1. místo
    • Dominika Kováčová - děti starší - sólo - 1. místo
    • Kristýna Dratvová - junior - sólo 2BAT - 2. místo
    • mini LEXY - kadet mladší - miniformace - 2. místo
    • LEXY - kadet starší - miniformace - 2. místo
    • Kristýna Dratvová + Zuzana Makovcová - junior - duo - 2. místo
    • Adéla Kováčová - kadet - sólo - 3. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet starší - sólo - 3. místo
    • LEXY - junior - miniformace - 3. místo
    • Lucie Zhánělová - junior - sólo - 4. místo
    • Zuzana Makovcová - junior - sólo - 6. místo
    • Aneta Šišková - senior - sólo - 8. místo

    Tornádo Ostrava

    • LEXY - junior B - formace - 1.místo
    • pidi LEXY - little kadet - formace - 3.místo
    • mini LEXy - kadet B - formace - 5.místo

    Bělotínský pohár

    • Aneta Šišková - senior - sólo - 10.místo
    • Lucie Zhánělová - junior - sólo - 12.místo
    • Julie Zapletalová - kadet - sólo - 15.místo
    • Věra Adamčíková - senior - sólo - 15.místo
    • Zuzana Makovcová - junior - sólo - 16.místo
    • Adéla Kováčová - kadet - sólo - 17.místo
    • LEXY - kadet - miniformace - 2.místo
    • LEXY - junior - formace - 3.místo
    • Kristýna Dratvová - junior - sólo 2BAT - 3.místo
    • mini LEXY - kadet - miniformace - 4.místo
    • mini LEXY - kadet - formace - 5.místo
    • LEXY - junior - miniformace - 7.místo
    • Kristýna Dratvová + Zuzana Makovcová - junior - duo - 9.místo

    Podhostýnský pohár

    • pidi LEXY - děti - formace - 3.místo

    Hradecká hůlka

    • Kristýna Dratvová + Zuzana Makovcová - Junior B - duo - 12. místo
    • Eliška Ptáčková - Kadet B - sólo - 14. místo
    • Zuzana Makovcová - Junior B - sólo - 15. místo
    • Lucie Zhánělová - Junior B - sólo - 17. místo
    • LEXY - Senior B - miniformace - 4. místo
    • Kristýna Dratvová - Junior A - 2BAT sólo - 5. místo

    Daisy Cup - Ostrava

    • Adéla Kováčová - kadet starší B - sólo - 11. místo
    • Julie Zapletalová - kadet starší B - sólo - 12. místo
    • Zuzana Makovcová - Junior starší B - sólo - 13. místo
    • Lucie Zhánělová - Junior starší B - sólo - 14. místo
    • LEXY - Junior B - miniformace - 3. místo
    • LEXY - kadet starší B - miniformace - 4. místo
    • Eliška Ptáčková - Kadet střední B - sólo - 6. místo
    • mini LEXY - kadet starší B - miniformace - 6. místo
    • Nicol Mikešová + Kateřina Zapletalová - kadet B - duo - 7. místo
    • Zuzana Makovcová + Kristýna Dratvová - Junior starší - duo - 8. místo
    • Kristýna Dratvová - Junior B - sólo 2 BAT - 9. místo

    Prosencká mažoretka

    • Kristýna Dratvová - Junior - 2BAT sólo - 1. místo
    • LEXY - Junior/Senior - miniformace - 1. místo
    • pidi LEXY - Děti mladší - formace - 1. místo
    • mini LEXY - Kadet mladší 2 - formace - 1. místo
    • LEXY - Kadet - formace - 1. místo
    • Kateřina Zapletalová + Nicol Mikešová - Děti - duo - 2. místo
    • Zuzana Makovcová - Kadet 3 - sólo - 2. místo
    • Kristýna Pištěcká - Kadet - 2BAT sólo - 2. místo
    • LEXY - Kadet 2 - miniformace - 2. místo
    • Eliška Ptáčková - Kadet mladší 2 - sólo - 2. místo
    • Aneta Šišková - Senior mladší - sólo - 3. místo
    • Adéla Kováčová - Kadet 1 - sólo - 3. místo
    • Dominika Kováčová - Kadet mladší - sólo - 3. místo
    • mini LEXY - Kadet mladší - miniformace - 3. místo
    • Lucie Zhánělová - Junior mladší - sólo - 4. místo
    • Věra Adamčíková - Senior - sólo - 4. místo
    • Julie Zapletalová - Kadet 2 - sólo - 4. místo
    • Zuzana Makovcová + Kristýna Dratvová - Kadet - duo - 4. místo

V roce 2017

    Silesia III. Grand Prix

    • Aneta Šišková - senior - sólo pochod - 14. místo
    • Sára Polášková - Junior - sólo pochod - 15. místo
    • Adéla Malantíková - senior - sólo pochod - 15. místo
    • Eliška Ptáčková - kadetky - sólo pochod - 16. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky - sólo pochod - 17. místo
    • Zuzana Makovcová - Junior - sólo pochod - 17. místo
    • Juříčková + Slámová - kadetky - duo pochod - 2. místo + postup na ME
    • LEXY - senior - miniformace - 4. místo
    • Dominika Šikulová - senior - sólo 2 BAT - 4. místo
    • LEXY - Junior - formace - 4. místo + postup na ME
    • LEXY - kadetky - miniformace - 4. místo + postup na ME
    • Kamencová B. + Ptáčková - kadetky - duo pochod - 5. místo
    • Dratvová + Makovcová - Junior - duo pochod - 5. místo
    • LEXY - Junior - miniformace - 6. místo
    • Koutňáková + Pištěcká - kadetky - duo pochod - 6. místo
    • Kamencová N. + Polášková - Junior - duo pochod - 6. místo
    • Silvie Slámová - kadetky - sólo pochod - 9. místo + postup na ME

    Mistrovství České republiky kategorie A

    • Juříčková + Slámová - kadetky - duo pochod - 15. místo

    Moravskotřebovská perla

    • Eliška Ptáčková - děti - sólo pochod - 1. místo
    • Ptáčková + Kamencová B. - děti - duo pochod - 1. místo
    • Koutňáková + Pištěcká - kadetky - duo pochod - 2. místo
    • LEXY - Junior - miniformace - 2. místo
    • LEXY - kadetky - miniformace - 2. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky mladší - sólo pochod - 3. místo
    • mini LEXY - kadetky - miniformace - 3. místo
    • LEXY - senior - miniformace - 3. místo
    • Aneta Pospíšilová - kadetky starší - sólo pochod - 4. místo
    • Silvie Slámová - juniorky mladší - sólo pochod - 4. místo
    • Eliška Skácelová - senior - sólo pochod - 4. místo
    • Jakoubková + Skácelová - senior - sólo pochod - 4. místo
    • Sára Polášková - juniorky mladší - sólo pochod - 5. místo
    • Dominika Šikulová - juniorky starší - sólo pochod - 5. místo
    • Marie Krhovská - děti - sólo pochod - 6. místo
    • Zuzana Makovcová - juniorky starší - sólo pochod - 6. místo
    • Kristýna Jakoubková - juniorky starší - sólo pochod - 6. místo
    • Aneta Šišková - senior - sólo pochod - 6. místo
    • Kamencová N. + Polášková - Junior - duo pochod - 6. místo
    • Adéla Malantíková - senior - sólo pochod - 7. místo
    • Dratvová + Makovcová - Junior - duo pochod - 7. místo

    Mistrovství České republiky kategorie B

    • LEXY - Junior B - formace - 10. místo
    • Slámová + Juříčková - kadetky B - duo pochod - 10. místo
    • LEXY - kadetky B - miniformace - 11. místo
    • mini LEXY - kadetky B - formace - 16. místo
    • Silvie Slámová - kadetky B - sólo pochod - 36. místo z 47

    O Litovelský pohárek

    • LEXY - Junior B - formace - 1. místo
    • mini LEXY - kadetky B - formace - 2. místo
    • pidi LEXY - děti B - formace - 2. místo
    • LEXY - kadetky B - miniformace - 3. místo
    • mini LEXY - kadetky B - miniformace - 6. místo
    • LEXY - Junior B - miniformace - 7. místo

    Hradec nad Moravicí - kvalifikační kolo

    • Kristýna Jakoubková - Junior B - sólo pochod - 10. místo
    • Zuzana Makovcová - Junior B - sólo pochod - 12. místo
    • Eliška Ptáčková - kadetky B - sólo pochod - 14. místo
    • Aneta Pospíšilová - kadetky B - sólo pochod - 17. místo
    • Marie Krhovská - kadetky B - sólo pochod - 18. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky B - sólo pochod - 20. místo
    • LEXY - Junior B - formace - 3. místo
    • LEXY - senior B - miniformace - 3. místo
    • Juříčková + Slámová - kadetky B - duo pochod - 4. místo
    • Kamencová N. + Polášková - Junior B - duo pochod - 4. místo
    • LEXY - Junior B - miniformace - 4. místo
    • Koutňáková + Pištěcká - kadetky B - duo pochod - 5. místo
    • Makovcová + Dratvová - Junior B - duo pochod - 5. místo
    • LEXY - kadetky B - miniformace - 5. místo
    • Ptáčková + Kamencová B. - kadetky B - duo pochod - 6. místo
    • Jakoubková + Skácelová - senior B - duo pochod - 6. místo
    • mini LEXY - kadetky B - miniformace - 6. místo
    • Adéla Malantíková - senior B - sólo pochod - 7. místo
    • Dominika Šikulová - senior B - sólo pochod - 8. místo
    • Silvie Slámová - kadetky B - sólo pochod - 9. místo
    • Sára Polášková - Junior B - sólo pochod - 9. místo

    Excelent Cup

    • LEXY - Junior B - formace - 3. místo
    • pidi LEXY - děti B - formace - 3. místo
    • LEXY - senior B - miniformace - 3. místo
    • mini LEXY - kadetky starší B - miniformace - 3. místo
    • Kamencová N. + Polášková - Junior B - duo pochod - 3. místo
    • Juříčková + Slámová - kadetky B - duo pochod - 3. místo
    • mini LEXY - kadetky B - formace - 4. místo
    • LEXY - kadetky B - miniformace - 4. místo
    • Jakoubková + Skácelová - senior B - duo pochod - 4. místo
    • Koutňáková + Pištěcká - kadetky B - duo pochod - 4. místo
    • Eliška Skácelová - senior B - sólo pochod - 4. místo
    • Silvie Slámová - kadetky starší B - sólo pochod - 4. místo
    • LEXY - Junior B - miniformace - 5. místo
    • Makovcová + Dratvová - Junior B - duo pochod - 5. místo
    • Marie Krhovská - kadetky mladší B - sólo pochod - 5. místo
    • Dominika Šikulová - senior - sólo 2 BAT - 6. místo
    • Aneta Šišková - senior B - sólo pochod - 6. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky mladší B - sólo pochod - 6. místo
    • Adéla Malantíková - senior B - sólo pochod - 7. místo
    • Gabriela Volná - senior B - sólo pochod - 7. místo
    • Adéla Malantíková - senior - sólo 2 BAT - 7. místo
    • Dominika Šikulová - senior mladší B - sólo pochod - 7. místo
    • Sára Polášková - junior mladší B - sólo pochod - 7. místo
    • Aneta Pospíšilová - kadetky mladší B - sólo pochod - 7. místo
    • Kristýna Jakoubková - Junior B - sólo pochod - 8. místo
    • Zuzana Makovcová - junior mladší B - sólo pochod - 8. místo

    O POKLAD HANÁCKÝCH ATÉN

    • pidi LEXY - děti - formace - 1. místo
    • mini LEXY - kadetky starší B - formace - 1. místo
    • Kamencová + Ptáčková - děti B - duo pochod - 2. místo
    • Adéla Malantíková - senior B - sólo 2 BAT - 2. místo
    • Silvie Slámová - kadetky střední B - sólo pochod - 2. místo
    • LEXY kadet - děti - miniformace - 3. místo
    • LEXY junior - kadetky - miniformace - 3. místo
    • LEXY senior - junior - miniformace - 3. místo
    • Koutňáková + Pištěcká - děti B - duo pochod - 3. místo
    • Kamencová N. + Polášková - kadetky starší B - duo pochod - 3. místo
    • LEXY - Junior B - formace - 4. místo
    • Juříčková + Slámová - kadetky mladší B - duo pochod - 4. místo
    • Dratvová + Makovcová - kadetky střední B - duo pochod - 4. místo
    • Skácelová + Jakoubková - senior B - duo pochod - 4. místo
    • Dominika Šikulová - senior - sólo 2 BAT - 4. místo
    • Zuzana Makovcová - kadetky střední B - sólo pochod - 4. místo
    • Sára Polášková - kadetky starší B - sólo pochod - 4. místo
    • Adéla Malantíková - senior mladší B - sólo pochod - 4. místo
    • mini LEXY - děti - miniformace - 5. místo
    • Eliška Ptáčková - děti starší B - sólo pochod - 5. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky mladší B - sólo pochod - 5. místo
    • Marie Krhovská - děti starší B - sólo pochod - 6. místo
    • Aneta Pospíšilová - kadetky mladší B - sólo pochod - 6. místo
    • Kristýna Jakoubková - junior starší B - sólo pochod - 6. místo
    • Dominika Šikulová - junior A - sólo pochod - 6. místo
    • Aneta Šišková - senior mladší B - sólo pochod - 7. místo
    • Eliška Skácelová - senior starší B - sólo pochod - 7. místo
    • Gabriela Volná - senior mladší B - sólo pochod - 8. místo

    Daisy Cup

    • LEXY - Junior B - miniformace - 2. místo
    • LEXY - senior B - miniformace - 2. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky střední B - sólo pochod - 3. místo
    • Slámová + Juřičková - kadetky B - duo - 4. místo
    • Kristýna Jakoubková - junior starší B - sólo - 4. místo
    • Silvie Slámová - kadetky starší B - sólo pochod - 4. místo
    • Adéla Malantíková - senior starší B - sólo pochod - 4. místo
    • Dominika Šikulová - senior B - sólo 2 BAT - 4. místo
    • Ptáčková + Kamencová - kadetky B - duo pochod - 5. místo
    • Dominika Šikulová - senior mladší B - sólo pochod - 5. místo
    • Sára Polášková - junior mladší B - sólo pochod - 5. místo
    • Aneta Pospíšilová - kadetky střední B - sólo pochod - 5. místo
    • Eliška Ptáčková - kadetky mladší B - sólo pochod - 5. místo
    • LEXY - kadetky B - miniformace - 5. místo
    • mini LEXY - kadetky B - miniformace - 6. místo
    • Aneta Šišková - senior starší B - sólo pochod - 6. místo
    • Adéla Malantíková - senior B - sólo 2 BAT - 6. místo
    • Makovcová + Dratvová - junior mladší B - duo pochod - 7. místo
    • Zuzana Makovcová - junior mladší B - sólo pochod - 8. místo
    • Polášková + Kamencová N. - junior mladší B - duo pochod - 8. místo
    • Pištěcká + Koutňáková - kadetky B - duo pochod - 9. místo
    • Marie Krhovská - kadetky mladší B - sólo pochod - 9. místo

    Prosencká mažoretka

    • Makovcová + Dratvová - kadet starší - duo pochod - 2. místo
    • Eliška Ptáčková - kadet mladší - sólo pochod - 2. místo
    • Dominika Šikulová - senior - sólo 2 BAT - 2. místo
    • Slámová + Juříčková - kadet mladší - duo pochod - 2. místo
    • pidi LEXY - děti - formace - 2. místo
    • mini LEXY - kadet mladší - formace - 2. místo
    • LEXY - junior - formace - 2. místo
    • mini LEXY - kadetky - miniformace - 2. místo
    • Ptáčková + Kamencová - děti - duo pochod - 3. místo
    • Koutňáková + Pištěcká - kadet mladší - duo pochod - 3. místo
    • Kamencová + Polášková - kadet starší - duo pochod - 3. místo
    • Skácelová + Jakoubková - senior - duo pochod - 3. místo
    • Marie Krhovská - kadet mladší - sólo pochod - 3. místo
    • Sára Polášková - kadet starší - sólo pochod - 3. místo
    • Adéla Malantíková - senior - sólo 2 BAT - 3. místo
    • LEXY - kadetky - miniformace - 3. místo
    • LEXY - junior - miniformace - 3. místo
    • LEXY - senior - miniformace - 4. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadet střední - sólo pochod - 4. místo
    • Zuzana Makovcová - kadet starší - sólo pochod - 4. místo
    • Adéla Malantíková - senior - sólo pochod - 4. místo
    • Kristýna Jakoubková - junior - sólo pochod - 4. místo
    • Aneta Pospíšilová - kadet starší - sólo pochod - 5. místo
    • Aneta Šišková - senior - sólo pochod - 5. místo

V roce 2016

    Bystřická hůlka

    • Kristýna Pištěcká - Kadetky střední B - sólo pochod - 10. místo
    • Barbora Křižanová - Senior B - sólo pochod - 10. místo
    • Eliška Skácelová - Senior B - sólo pochod - 11. místo
    • Aneta Šišková - Senior B - sólo pochod - 12. místo
    • mini LEXY - Junior B - miniformace - 3. místo
    • LEXY - Senior B - miniformace - 5. místo
    • Eliška Ptáčková - Kadetky mladší B - sólo pochod - 6. místo
    • Křižanová + Skácelová - Senior B - duo pochod - 6. místo
    • Dominika Šikulová - Junior B - sólo pochod - 7. místo
    • Šikulová + Volná - Senior B - duo pochod - 7. místo
    • Sára Polášková - Kadetky starší B - sólo pochod - 8. místo
    • Kristýna Jakoubková - Junior B - sólo pochod - 8. místo
    • Jakoubková + Malantíková - Senior B - duo pochod - 8. místo

    Mistrovství Moravy a Slezska v Otrokovicích

    • mini LEXY - děti - formace + defilé - 6. místo

    Mistrovství České republiky v Ronově nad Doubravou

    • Dominika Šikulová - junior mladší - sólo pochod - 22. místo

    Oblastní kolo v Říčanech u Brna

    • pidi LEXY - minimažoretky - formace + defilé - 1. místo
    • mini LEXY - děti mladší - formace + defilé - 6. místo + postup

    Mistrovství Moravy a Slezska v Hluku

    • Marcela Obidová - junior mladší - sólo pochod - 13. místo
    • Kristýna Jakoubková - junior mladší - sólo pochod - 13. místo
    • Kristýna Pištěcká - děti - sólo pochod - 13. místo
    • Sára Polášková - děti - sólo pochod - 13. místo
    • Eliška Ptáčková - minimažoretky - sólo pochod - 2. místo
    • Marie Krhovská - minimažoretky - sólo pochod - 3. místo
    • Barbora Křižanová - junior starší - sólo pochod - 7. místo
    • Dominika Šikulová - junior mladší - sólo pochod - 8. místo
    • Malantíková + Jakoubková - junior mladší - duo pochod - 8. místo
    • Křižanová + Skácelová - junior starší - duo pochod - 8. místo
    • Eliška Skácelová - junior starší - sólo pochod - 9. místo
    • Volná + Šikulová - junior starší - duo pochod - 9. místo

    O Litovelský pohárek

    • pidi LEXY - děti - formace - 4. místo
    • LEXY - senior - miniformace - 5. místo

    O brněnskou dračici drákulu

    • mini LEXY - dráčata - miniformace - 3. místo
    • LEXY - lady dračice - miniformace - 3. místo
    • pidi LEXY - dráčátka - formace - 4. místo
    • mini LEXY - mini dráčata - formace - 6. místo

    Podhostýnský pohár

    • pidi LEXY - kadetky B - formace - 10. místo
    • Marcela Obidová - junior - sólo pochod - 10. místo
    • Malantíková + Jakoubková - junior - duo pochod - 10. místo
    • Malantíková + Jakoubková - junior - duo pompon - 3. místo
    • mini LEXY - kadetky B - formace - 4. místo
    • LEXY - junior B - formace - 5. místo
    • Marie Krhovská - děti - sólo pochod - 6. místo
    • Nikola Kočařová - kadetky - sólo pochod - 6. místo
    • Eliška Skácelová - senior - sólo pochod - 6. místo
    • LEXY - junior - miniformace - 7. místo
    • LEXY - senior - miniformace - 7. místo
    • Křižanová + Skácelová - senior - duo pochod - 7. místo
    • mini LEXY - kadetky - miniformace - 9. místo

    Excelent cup - Dolní Benešov

    • Kristýna Pištěcká - kadetky starší B - sólo pochod - 2. místo
    • Malantíková + Jakoubková - junior B - duo pompon - 2. místo
    • Anna Horáková - senior B - sólo pochod - 2. místo
    • Eliška Ptáčková - kadetky mladší B - sólo pochod - 3. místo
    • Ludmila Horáková - junior starší B - sólo pochod - 3. místo
    • LEXY - junior - miniformace - 3. místo
    • Marie Krhovská - kadetky mladší B - sólo pochod - 4. místo
    • Kristýna Jakoubková - junior mladší B - sólo pochod - 4. místo
    • Šikulová + Volná - junior B - duo pochod - 4. místo
    • Marcela Obidová - junior starší B - sólo pochod - 5. místo
    • Barbora Křižanová - senior B - sólo pochod - 5. místo
    • Malantíková + Jakoubková - junior B - duo pochod - 5. místo
    • Eliška Skácelová - senior B - sólo pochod - 6. místo
    • Dominika Šikulová - junior starší B - sólo pochod - 6. místo
    • Aneta Šišková - senior B - sólo pochod - 7. místo

    Studénecká hůlka

    • LEXY starší - senior - miniformace - 1. místo
    • LEXY mladší - senior - miniformace - 2. místo
    • Eliška Skácelová - senior B - sólo pochod - 3. místo
    • mini LEXY - junior - miniformace - 4. místo
    • Nikola Kočařová - junior střední B - sólo pochod - 4. místo
    • Marcela Obidová - junior starší B - sólo pochod - 5. místo
    • Eliška Ptáčková - littlekadetky střední B - sólo pochod - 6. místo
    • Dominika Šikulová - junior starší B - sólo pochod - 7. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky střední B - sólo pochod - 7. místo
    • Marie Krhovská - littlekadetky střední B - sólo pochod - 8. místo
    • Aneta Šišková - senior B - sólo pochod - 8. místo
    • Sára Polášková - junior mladší B - sólo pochod - 9. místo

    ZLATÁ HLUČÍNSKÁ HVĚZDA

    • Marie Krhovská - kadetky B - sólo pochod - 11. místo
    • LEXY - senior - miniformace - 2. místo
    • Jakoubková + Malantíková - junior - duo pochod - 2. místo
    • Anna Horáková - senior B - sólo pochod - 2. místo
    • pidi LEXY - děti - formace - 3. místo
    • mini LEXY - kadetky - formace - 3. místo
    • LEXY - senior - formace - 3. místo
    • mini LEXY - kadetky - miniformace - 3. místo
    • LEXY - junior - miniformace - 3. místo
    • Ludmila Horáková - junior B - sólo pochod - 3. místo
    • Aneta Šišková - senior B - sólo pochod - 3. místo
    • Marcela Obidová - junior B - sólo pochod - 4. místo
    • Eliška Skácelová - senior B - sólo pochod - 4. místo
    • Sára Polášková - Kadet starší B - sólo pochod - 5. místo
    • Eliška Ptáčková - kadetky B - sólo pochod - 6. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky B - sólo pochod - 7. místo
    • Kristýna Jakoubková - junior B - sólo pochod - 7. místo
    • Nikola Kočařová - junior B - sólo pochod - 8. místo
    • Dominika Šikulová - junior B - sólo pochod - 9. místo

    MCEU Prostějov - základní kolo

    • Lucie Dráňová - senior A - rytmické taneční sólo - 1. místo
    • A. Horáková + L. Dráňová - senior A - rytmické taneční duo - 1. místo
    • Sára Polášková - kadetky A - sólo pochod - 11. místo
    • Kristýna Pištěcká - kadetky A - sólo pochod - 12. místo
    • Kristýna Jakoubková - junior A - sólo pochod - 14. místo
    • Marcela Obidová - junior A - sólo pochod - 18. místo
    • mini LEXY - kadetky A - miniformace - 2. místo
    • Marcela Obidová - junior B - rytmické taneční sólo - 2. místo
    • Eliška Ptáčková - kadetky B - sólo pochod - 3. místo
    • Dominika Šikulová - junior B - sólo pochod - 4. místo
    • Anna Horáková - senior A - rytmické taneční sólo - 4. místo
    • Ludmila Horáková - junior A - rytmické taneční sólo - 5. místo
    • Ludmila Horáková - junior A - sólo pochod - 6. místo
    • Eliška Skácelová - senior A - sólo pochod - 7. místo

    Prosencká mažoretka

    • Nikola Kočařová - Kadet starší - sólo pochod - 1. místo
    • Eliška Ptáčková - děti mladší - sólo pochod - 2. místo
    • mini LEXY - kadetky - formace - 2. místo
    • pidi LEXY - děti - formace - 2. místo
    • Marie Krhovská - děti mladší - sólo pochod - 3. místo
    • Sára Polášková - kadetky - sólo pochod - 3. místo
    • Eliška Skácelová - Senior - sólo pochod - 3. místo
    • mini LEXY - kadetky - miniformace - 3. místo
    • Kristýna Pištěcká - děti - sólo pochod - 4. místo
    • Dominika Šikulová - Kadet starší - sólo pochod - 4. místo
    • Aneta Šišková - Junior - sólo pochod - 4. místo
    • LEXY - Junior - miniformace - 4. místo

V roce 2015

    Národní twirlingový pohár v Lomnici nad Popelkou

    • Hana Laštovicová - Senior - X-strut - 1.místo
    • A.Horáková a L.Dráňová - Junior starší - rytmické taneční duo - 1.místo
    • Marcela Obidová - Junior mladší - rytmické taneční sólo - 12.místo
    • Anna Horáková - Junior starší - rytmické taneční sólo - 2.místo
    • Ludmila Horáková - Junior mladší - rytmické taneční sólo - 6.místo
    • Lucie Dráňová - Junior starší - rytmické taneční sólo - 9.místo

    Dolnobenešovská medaile

    • Ludmila Horáková - Junior - sólo pochod - 2. místo
    • Malantíková a Jakoubková - Junior - duo pochod - 3. místo
    • Eliška Skácelová - Senior - sólo pochod - 3. místo
    • Nikola Kočařová - Kadet starší - sólo pochod - 3. místo
    • LEXY - Senior - miniformace - 3. místo
    • LEXY - Junior - miniformace - 3. místo
    • mini LEXY - Kadetky - miniformace - 3. místo
    • Sára Polášková - Kadet střední - sólo pochod - 7. místo
    • Kristýna Jakoubková - Junior - sólo pochod - 7. místo
    • Marcela Obidová - Junior - sólo pochod - 8. místo
    • Kristýna Pištěcká - Kadet mladší - sólo pochod - 9. místo
    • Dominika Šikulová - Junior - sólo pochod - 9. místo

    O pohár města Hranice

    • Anna Horáková - Senior - sólo pochod - 3.místo
    • mini LEXY - kadetky starší - miniformace - 4.místo
    • Lucie Dráňová - Senior - sólo pochod - 5.místo
    • Malantíková a Jakoubková - Junior starší - duo pochod - 6.místo
    • LEXY - Junior - miniformace - 8.místo
    • Ludmila Horáková - Junior starší - sólo pochod - 8.místo
    • Eliška Skácelová - Senior - sólo pochod - 8.místo

    Majorettes show Všetuly

    • Lucie Dráňová - Senior - sólo rekvizity - 1.místo
    • Hana Laštovicová - Senior - X-strut - 1.místo
    • Ludmila Horáková - Junior mladší - sólo pochod - 11.místo
    • Kristýna Jakoubková - Junior mladší - sólo pochod - 15.místo
    • Horáková A. a Dráňová - Senior - taneční duo - 2.místo
    • Anna Horáková - Senior - sólo rekvizity - 2.místo
    • Malantíková a Jakoubková - Junior mladší - duo pochod - 7.místo

    Mistrovství České republiky v Poděbradech

    • LEXY - Děti - show - 2.místo

    Prostějovská medaile

    • Sára Polášková - Kadetky mladší - sólo pochod - 10.místo
    • Ludmila Horáková - Junior mladší - sólo pochod - 4.místo
    • Nikola Kočařová - Kadetky starší - sólo pochod - 5.místo
    • Kristýna Pištěcká - Děti - sólo pochod - 6.místo
    • Kristýna Jakoubková - Kadetky starší - sólo pochod - 7.místo
    • Barbora Křižanová - Junior starší - sólo pochod - 7.místo
    • Marcela Obidová - Junior starší - sólo pochod - 9.místo

    Mistrovství České republiky v Ronově nad Doubravou

    • Lucie Dráňová - Junior mladší - sólo rekvizity - 11.místo
    • Ludmila Horáková - Junior mladší - sólo rekvizity - 12.místo
    • Barbora Křižanová - Junior mladší - sólo pochod - 16.místo
    • Kristýna Jakoubková - Děti - sólo pochod - 18.místo
    • Anna Horáková - Juniorky starší - sólo rekvizity - 6.místo

    Oblastní kolo Otrokovice

    • mini LEXY - minimažoretky - formace - 2.místo
    • LEXY - Děti starší - formace - 3.místo

    Mistrovství Moravy a Slezska v Hluku

    • Sára Polášková - Děti - sólo pochod - 11.místo
    • Ludmila Horáková - Junior mladší - sólo pochod - 15.místo
    • Marcela Obidová - Junior mladší - sólo pochod - 15.místo
    • Anna Horáková - Juniorky starší - sólo rekvizity - 2.místo
    • Kristýna Pištěcká - Minimažoretky - sólo pochod - 3.místo
    • Lucie Dráňová - Junior mladší - sólo rekvizity - 4.místo
    • Kristýna Jakoubková - Děti - sólo pochod - 4.místo
    • Ludmila Horáková - Junior mladší - sólo rekvizity - 6.místo
    • Barbora Křižanová - Junior mladší - sólo pochod - 8.místo
    • Eliška Skácelová - Juniorky starší - sólo pochod - 9.místo
    • Nikola Kočařová - Děti - sólo pochod - 9.místo

    Všetulská hůlka

    • LEXY - Juniorky starší - miniformace - 3.místo
    • LEXY - Juniorky starší - formace - 4.místo
    • mini LEXY - Děti mladší - formace - 5. místo

    Studénecká hůlka

    • Marcela Obidová - Juniorky střední - sólo pochod - 10.místo
    • Skácelová a Křižanová - Seniorky - duo pochod - 2.místo
    • Nikola Kočařová - Kadetky starší - sólo pochod - 3.místo
    • Ludmila Horáková - Juniorky střední - sólo pochod - 3.místo
    • Barbora Křižanová - Juniorky starší - sólo pochod - 3.místo
    • Eliška Skácelová - Seniorky - sólo pochod - 4.místo
    • LEXY - Seniorky - miniformace - 4.místo
    • Kristýna Pištěcká - Děti starší - sólo pochod - 6. místo
    • Kristýna Jakoubková - Kadetky starší - sólo pochod - 6. místo
    • Sára Polášková - Kadetky střední - sólo pochod - 6.místo

    Mistrovství České republiky v twirlingu - Plzeň

    • Adéla Malantíková - Junior mladší - X-strut - C - 1. místo
    • Anna Horáková + Lucie Dráňová - Junior starší - Rytmické taneční duo - 2. místo
    • Lucie Dráňová - Junior mladší - Rytmické taneční sólo - 3.místo
    • Anna Horáková - Junior starší - Rytmické taneční sólo - 5.místo

    Prosenská mažoretka

    • LEXY - Junior - miniformace - 1. místo
    • Kristýna Jakoubková - Junior mladší - sólo pochod - 1. místo
    • Ludmila Horáková - Junior starší - sólo pochod - 1. místo
    • Skácelová + Křižanová - Junior - duo pochod - 1. místo
    • Sára Polášková - Děti - sólo pochod - 2. místo
    • Nikola Kočařová - Kadetky - sólo pochod - 2. místo
    • mini LEXY - Děti mladší - formace - 4. místo
    • Barbora Křižanová - Junior starší - sólo pochod - 4. místo
    • Kristýna Pištěcká - Děti - sólo pochod - 5.místo

V roce 2014

    O Fryštácké srdce

    • LEXY - Junior - miniformace - 1.místo

    O skleněnou hůlku v Kyjově

    • LEXY - Senior - formace - 3. místo

    Mistrovství České republiky v Poděbradech

    • LEXY - Děti - Show corps - 1. místo

    Mistrovství České republiky Ronov nad Doubravou - sóla a dua

    • Lucie Dráňová - Junior mladší - Sólo rekvizity - 10. místo

    Oblastní kolo Otrokovice

    • mini LEXY - Minimažoretky - skupina - 5. místo
    • LEXY - Děti starší - skupina - 7.místo

    Všetulská hůlka

    • LEXY - Junior - pódiová formace - 3.místo
    • mini LEXY - Děti - miniformace - 5. místo
    • mini LEXY - Děti - pódiová formace - 5. místo

    Mistrovství Moravy a Slezska sóla a dua

    • Lucie Dráňová - Junior mladší - Sólo rekvizity - 2.místo
    • Hana Laštovicova a Lenka Pavlíčková - Senior - Duo rekvizity - 2.místo
    • Anna Horáková - Junior starší - Sólo rekvizity - 2.místo
    • Lucie Šturmová - Minimažoretky - Sólo pochod - 4. místo

    Studénecká hůlka

    • Anna Horáková a Ludmila Horáková - Junior starší - Duo pochod - 4. místo
    • Klára Korbová - Junior mladší - Sólo pochod - 5. místo
    • Adéla Malantíková - Junior starší - Sólo pochod - 7. místo
    • Eliška Skácelová - Senior starší - Sólo pochod - 8. místo
    • Lucie Šturmová - Děti starší - Sólo pochod - 8. místo

    Mistrovství České republiky v twirlingu

    • Hana Laštovicova - Junior starší - X-strut - 3. místo
    • Lenka Pavlíčková - Senior - Rytmické taneční sólo - 5. místo

    Prosenská mažoretka

    • Klára Korbová - Kadet starší - Sólo pochod - 1. místo
    • Nicole Hlaváčová - Junior mladší - Sólo pochod - 4. místo
    • Anna Horáková a Ludmila Horáková - Junior starší - Duo pochod - 4. místo
    • Adéla Malantíková - Junior mladší - Sólo pochod - 6. místo
    • Eliška Skácelová - Junior starší - Sólo pochod - 6. místo

V roce 2013

    O Fryštácké srdce

    • LEXY - Junior - Formace - 3. místo

    O pohár města Hranice

    • Barbora Křižanová - Junior - Sólo pochod - 12. místo
    • Hana Laštovicova - Senior - Sólo s hůlkou a rekvizitami - 2. místo
    • Anna Horáková a Ludmila Horáková - Junior - Duo pochod - 5. místo
    • Kateřina Nosková - Senior - Sólo pochod - 9. místo

    Mistrovství České republiky

    • Hana Laštovicova - Junior starší - Sólo s hůlkou a rekvizitami - 7. místo

    Oblastní kolo v Hluku

    • LEXY - Děti starší - Formace - 8. místo

    Mistrovství Moravy a Slezska

    • Kateřina Nosková - Junior starší - Sólo pochod - 12. místo
    • Barbora Křižanová - Junior mladší - Sólo pochod - 9. místo
    • Hana Laštovicova - Junior starší - Sólo s hůlkou a rekvizitami - I. vicemistr Moravy a Slezska

    Všetulská hůlka

    • LEXY - Junior - Miniformace - 2. místo
    • LEXY - Junior - Formace - 7. místo

    Podhostýnský pohár

    • LEXY - Junior - Formace - 7. místo
    • LEXY - Junior - Miniformace - 9. místo

V roce 2012

    O pohár města Hranice

    • Lenka Pavlíčková - Senior - Sólo s hůlkou a rekvizitami - 1. místo
    • LEXY - Junior - Miniformace - 4. místo
    • Kateřina Nosková - Senior - Sólo pochod - 8. místo

Novinky

Vítejte,
dnes je: 27. 11. 2021


Sponzoři